1399/05/07

تولید لباس شنا

Produce Swimwear

راه اندازی خط تولید لباس شنا

مدت زمان زیادی است که استفاده از لباس های شنا با طرح های قدیمی منسوخ شده است. لباس شنا به نوبه خود در صنعت مد یک گرایش محسوب می شود و اکنون با مجموعه ای از مدل های گوناگون در دسترس است. همچنین لباس شنا، تنها نمایشی از برخی طرح های خرده فروشان بزرگ نیست. طراحان مستقل، مسیر را برای کلکسیون لباس های شنای مد روز هموار می کنند. در نتیجه رقابت زیادی بین آنها وجود دارد. بنابراین اگر قصد دارید تا خط تولید لباس شنا را آغاز کنید و لباس های منحصر به فردی تولید نمایید، می توانید از این فرصت در حوزه ای هیجان انگیز در صنعت مد استفاده کنید. جنبه های متعددی وجود دارند که پیش از آغاز کار با تولید کننده لباس شنا باید آن را در نظر بگیرید. به اصول ارائه شده توجه کنید تا تولید پرسودی داشته باشید.

مقایسه طرح های مبتنی بر مد با طرح های مناسب

امروزه به راحتی می توان با آخرین گرایشات درگیر شد و محو آنها گردید. با این حال، برای ایجاد یک مدل تجاری پایدار، مناسب بودن یک اصل کلیدی است. لباس شنا مثالی عالی از یک لباس چندکاره در صنعت مد است. مدل هایی از آن برای تعطیلات تابستان و اوقات فراغت روزانه وجود دارد. هنگام آغاز تولید محصولات جدید باید همه کاربردها را به منظور حفظ فروش در طی سال در نظر بگیرید. با استفاده از مدهای مناسب، می توانید محصولات گوناگونی به بازار عرضه کنید و این کار شما را قادر می سازد تا بدون تقلید از مدل های کنونی، مدل های منحصر به فرد خود را بسازید.

طراحی مدل های لباس شنا

غالباً طراحان لباس شنا هنگام ایجاد سبک های جدید به کلکسیون محدودی می چسبند. با این وجود، هنگامیکه مشتری یک محصول را خریداری می کند، متقاعد کردن او برای خرید بیشتر جهت ایجاد جریان فروش منظم حائز اهمیت است. ترکیب یک مدل با مدل های دیگر و کلکسیون دارای سایزبندی های متنوع تنها نمونه ای از موارد قابل توجه هستند. مهارت در طراحی مدل های لباس شنا به شما کمک می کند تا هویت برندتان را توسعه دهید و جایگاه شرکت خود را در این حوزه تثبیت کنید.

تهیه پارچه برای لباس شنا

پارچه استفاده شده در کلکسیون شما یک عامل کلیدی در تولید است. ساختار مواد لباس شنا کمی پیچیده تر از لباس های عادی هستند و برای این کار، پارچه های تخصصی برای ارائه بهترین نتیجه به کار می روند. مشهورترین پارچه ها برای لباس شنا عبارتند از:

روش رنگ کردن لباس مشکی و بازگرداندن رنگ سیاه

پلی استر

پلی استر به دلیل قابلیت های تخصصی، پارچه ای مشهور در صنعت پوشاک ورزشکاران است. فواید آن برای استفاده در لباس شنا عبارتند از:

 • الیاف محکم و بادوام
 • خشک شوندگی سریع
 • راحتی
 • محافظت در برابر تابش فرابنفش
 • حفظ ظاهر
 • قابلیت تنفس پذیری
 • مقاوم در برابر کلر
 • کشش چهار طرفه
 • مناسب برای شستشو از طریق لباسشویی

نایلون

پارچه ای رایج در لباس شنا است و مدت هاست که به دلیل قابلیت های تخصصی در لباس های ورزشی به کار می رود. با این وجود، دوام پلی استر را ندارد و نسبت به کلر مقاوم نیست. مزیت های متمایز آن برای لباس شنا عبارتند از:

 • پارچه ای نرم و راحت
 • کشسانی خوب
 • شستشوی عالی
 • ضد پرزدهی

پلی بو تیلن ترفتالات (پلی استر PBT)

PBT غالباً با پلی استر ترکیب می شود تا ویژگی های تخصصی بیشتری برای لباس شنا فراهم سازد. مزایای آن عبارتند از:

 • پارچه ای کم وزن
 • مات کن
 • ضد آب
 • مقاومت در برابر پارگی

پارچه های تجدید پذیر

یافتن پارچه های تجدید پذیر برای لباس شنا می تواند چالش برانگیز باشد، زیرا ساخت پارچه های حرفه ای از منابع طبیعی غالباً پرهزینه و محدود است. با این وجود برخی از تولیدکنندگان می توانند به یافتن منابع مناسب دیگر با توجه به احتیاجات شما کمک نمایند.

تولید لباس شنا - لباس ورزشی, لباس شنا, کسب و کار نساجی, تولید لباس, تجارت پوشاک, بازار پوشاک

فرآیند تولید لباس شنا

هنگامیکه مدل های خود را طراحی کردید و منبع مناسبی برای پارچه یافتید، مرحله بعدی انتخاب یک تولید کننده برای همکاری است. گزینه های بسیاری شامل کارخانه های مد محلی و یا تولید کنندگان خارجی وجود دارند. از آنجایی که لباس شنا جایگاه ویژه ای در بازار مد یافته است، لذا شما گزینه هایی از تولید کنندگان که شیوه تولید بسته کامل تولید (FPP) و یا تولید همراه با برش، ساختن و آراستن (CMT) را ارائه می دهند، در اختیار خواهید داشت.
تولید بسته کامل، روش مناسبی برای طراحان جدید است که قصد دارند تا یک برند لباس شنا را راه اندازی نمایند. کارخانه ها در هر بخشی از طراحی تا تولید می توانند کمک کنند تا ایده های شما محقق شود. این فرایند غالباً پرهزینه است، با این وجود می تواند سرمایه ارزشمندی برای برندهایی با تجربه کم در صنعت باشد.
گزینه تولید همراه با برش، ساختن و آراستن برای طراحانی که جزئیات را آموخته اند و تنها به یک تولید کننده برای همکاری جهت تولید محصولات نهایی نیاز دارند، عالی است. این گزینه به نفع شرکت های مشهور است، زیرا می تواند در میزان هزینه و زمان در طی فرآیند صرفه جویی کند.

4 دلیل جهت جلوگیری از اسکرپپینگ پنبه (برداشت مجدد) و معایب آن

تولید کنندگان متخصص لباس شنا

انتخاب یک تولید کننده متخصص برای برند جدید خودتان بسیار حائز اهمیت است. تولید کنندگان بسیاری وجود دارند که تجربه درجه اولی در حوزه پوشاک ورزشی و لباس شنا دارند. آنها می توانند شما را حمایت کنند و در طی فرآیند تولید شما را راهنمایی نمایند. کار در صنعت مد با یک متخصص، علاوه بر توجه به جنبه های تخصصی طرح، به شما آسودگی خاطر می دهد که کارخانه الزامات و شرایط شما را درک می کند.
از دیرباز تولید کنندگانی برای لباس وجود داشته اند که کمترین مقادیر سفارش (MOQها) را در سطح زیادی به مشتریان پیشنهاد می دادند تا هزینه کمتری به آنها تحمیل شود. اما امروزه عرضه کنندگانی وجود دارند که در مقادیر سفارش کم نیز تخصص دارند و با کسب و کارهای کوچک برای دستیابی به نتایج بزرگ کار می کنند. با ملحق شدن به پلتفرم های آنلاین می توانید تولید کنندگان مناسب بسیاری برای لباس شنا بیابید. علاوه بر این، می توانید از انواع گوناگون منابع آنلاین مانند سازنده مجموعه اطلاعات فنی، ابزارهای استفاده از پارچه و پیگیری سفارش استفاده کنید.

کار با تولید کنندگان لباس شنا

همکاری با یک عرضه کننده مناسب به شما اطمینان می دهد که برندتان را از همان ابتدا به درستی معرفی کرده اید. فرآیند تولید مراحل گوناگونی شامل ساخت طرح های اولیه تا نمونه های نهایی دارد. با این حال، ایجاد رابطه ای قوی با کارخانه انتخابی باعث می شود تا این فرآیند آسان و بدون زحمت گردد. برخی از بخش های فرآیند تولید ممکن است طاقت فرسا به نظر برسند، اما با برنامه ریزی و اجرای دقیق می توانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *