صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز پلتفرم مد ZERO10 AR لباس های مجازی را در زندگی واقعی قابل پوشیدن می کند
1402/03/22

پلتفرم مد ZERO10 AR لباس های مجازی را در زندگی واقعی قابل پوشیدن می کند

ZERO10 AR Fashion Platform

تعامل فزاینده در فضای متاورس علاقه به مد دیجیتال را برانگیخته است. اکنون شاهد همکاری‌های بیشتری بین برندهای مد جهانی و شرکت‌های فناوری هستیم که از فرصت‌های مد دیجیتال در دنیای مجازی بهره می‌برند.

اما یک شرکت نوآور با استفاده عملی از مد دیجیتال در زندگی واقعی، کاری انقلابی تر برای صنعت مد انجام داده است. ZERO10، یک شرکت در حوزه مد جهانی، اخیراً یک پلتفرم مد با تکنولوژی AR (واقعیت افزوده) راه اندازی کرده است که این امکان را برای برندها، طراحان و کاربران فراهم می کند تا لباس های مجازی طراحی و تولید کرده و آن ها را از طریق واقعیت افزوده به تن کنند.

درباره شرکت ZERO10

ZERO10، تیمی از متخصصان فناوری و مد است که طراحی مد را با فناوری های پیشرفته ترکیب می‌کند و اخیراً پلتفرم مد AR خود را راه‌اندازی کرده تا به عنوان نقطه عطفی برای الهام‌بخشی در میان افراد فعال در صنعت مد شناخته شود.

پلتفرم مد ZERO10 AR یک مرکز مد دیجیتال است که در آن طراحان مستقل، برندهای فشن و علاقه مندان به مد دیجیتال می توانند ایده های خود را از طریق واقعیت افزوده به دنیای واقعی بیاورند. فناوری AR اختصاصی ZERO10 به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا لباس‌های دیجیتال طراحی و تولید کنند، مجموعه‌های خود را به مخاطبان در سراسر جهان به نمایش بگذارند و از کاربران بخواهند آن‌ها را از طریق واقعیت افزوده امتحان کنند. این فناوری آزمایشی قدرتمند AR به مد دیجیتال هدف عملی تری فراتر از دنیای مجازی می دهد.

تولید ژاکت آلومینیومی از کپسول های نسپرسو

با رابط کاربر پسند این پلتفرم، هر کسی که می‌خواهد طرح‌های دیجیتال خود را در فضای واقعیت افزوده ایجاد و به اشتراک بگذارد، می‌تواند این کار را حتی بدون تجربه قبلی از طراحی مد سه بعدی انجام دهد. تمامی ابزارها و فناوری های لازم در این پلتفرم وجود دارد و تنها چیزی که کاربران به آن نیاز دارند تخیل و خلاقیت آنها برای زنده کردن ایده هایشان است. این پلتفرم از طراحان مد نوظهور گرفته تا برندهای مد جهانی که آزادنه و خلاقانه به طراحی می پردازند، استقبال می کند.

جورج یاشین مدیر عامل ZERO10 می گوید: «ما می‌خواهیم پلتفرم ما به فضای مشخصی برای همکاری، اجتماع و ارتباط تبدیل شود که در آن هر کسی که علاقه‌مند به طراحی، فناوری، محتوا و مد دیجیتال است، فرصتی برای ارائه ایده‌های خود از طریق واقعیت افزوده به جهان داشته باشد.»

توانمندسازی با استفاده از ابزارهای پیشرفته AR

برای توانمندسازی بیشتر کاربران، ZERO10 استودیو ZERO10 AR را در این پلتفرم ادغام خواهد کرد که به کاربران این امکان را می‌دهد تا از طریق ابزارهای طراحی کاربرپسند، طرح‌های خود را به واقعیت افزوده تبدیل کنند. این پلتفرم همچنین فرصت هایی را برای آنها فراهم می کند تا طرح های مد دیجیتال خود را بفروشند و از این طریق درآمد بیشتری کسب کنند.
جدا از افزودن ویژگی‌های بیشتر به پلتفرم ZERO10 AR یک برنامه آموزشی برای سازندگان مد دیجیتال راه‌اندازی خواهد شد که مهارت های طراحی سه بعدی آنها را تقویت می کند و به آنها می آموزد که چگونه طرح های سه بعدی را به دارایی های واقعیت افزوده با کیفیت بالا تبدیل کنند.

صنعت مد تا سال 2027 «صنعت تریلیون دلاری» خواهد شد

ZERO10 با ارائه ابزارهای طراحی رایگان و محتوای آموزشی، فضای مد دیجیتال را در دسترس افراد بیشتری قرار می دهد. این عاملی برای شکستن موانع ورود طراحان نوظهور جهت رشد و موفقیت در یک صنعت بسیار رقابتی است، که با حمایت از جامعه کاربران خود، مرزهای مد دیجیتال را جابجا خواهد کرد.

یاشین می گوید: “با استفاده از فناوری و قابلیت های پیشرفته خود، می خواهیم از جامعه کاربران دیجیتال حمایت کنیم تا این تغییر اتفاق بیفتد و آینده ای بسازیم که در آن مد واقعاً گویا و منحصر به فرد، بی حد و حصر و پایدارتر باشد.”

باریک شدن شکاف بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی مد

در واقع، ZERO10 به هموار کردن آینده صنعت مد کمک می کند زیرا آن ها از نزدیک با طراحان مد، تولیدکنندگان مد دیجیتال و توسعه دهندگان نرم افزار به منظور گسترش راه حل های تکنولوژیکی که برای همه کاربران ارزش ایجاد کند، همکاری می کنند.

با پلتفرم‌های نوآورانه‌ای مانند پلتفرم مد ZERO10 AR، شکاف بین دنیای فیزیکی و دیجیتالی مد به طور فزاینده‌ای کمتر می‌شود. همراه با پیشرفت‌های متاورس و پیشرفت‌ در سایر فن‌آوری‌های همه جانبه، باید کم کم شاهد محو شدن خطوط بین آن‌ها و کمرنگ شدن مرزها در آینده نزدیک باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *