صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز JD Sports از طریق قرارداد فرانچایز با GMG وارد خاورمیانه می شود
1402/04/16

JD Sports از طریق قرارداد فرانچایز با GMG وارد خاورمیانه می شود

JD Sports enters Middle East with GMG franchise agreement

JD Sports Fashion Plc (JD Sports)، پیشروترین خرده‌فروشی جهانی پوشاک ورزشی، و GMG، یک شرکت فعال در حوزه ورزش و سلامت مستقر در دبی، که برندهای پیشرو را در بخش‌های ورزشی، کالاهای روزمره، سلامت و زیبایی، املاک و لجستیک در اختیار دارد، قرارداد همکاری امضا کردند.

این معامله یک نقطه عطف مهم در مسیر استراتژی رشد جهانی JD است که توسط رگیس شولتز، مدیر اجرایی JD، در رویداد بازار سرمایه این شرکت در فوریه 2023 اعلام شد. این مشارکت، JD را قادر می‌سازد تا راهبرد «JD Brand First» خود را اجرا کند و این حرکتی حساب شده به منظور ورود به بازارهایی است که در آن نفوذ کافی ندارند.

بر اساس مفاد این قرارداد 10 ساله، GMG تا سال 2028 حدود 50 فروشگاه را تحت عنوان JD Fascia با تمرکز بر امارات متحده عربی، عربستان سعودی، کویت و مصر افتتاح خواهد کرد. این یک کمک معنادار به برنامه های JD برای افتتاح بین 200 تا 300 فروشگاه جدید در هر سال طی پنج سال آینده است.

GMG از طریق مجموعه متنوع بیش از 500 فروشگاه GMG Sports در هفت برند متفاوت، از جمله برند پرچمدار جهانی خود، Sun and Sand Sports، تجربه زیادی در خرده فروشی پوشاک ورزشی و مد دارد. این شرکت بریتانیایی در بیانیه‌ای مطبوعاتی اعلام کرد، با درک بی‌نظیری از مصرف‌کننده در خاورمیانه، GMG کاملاً در موقعیتی قرار دارد که نام تجاری JD را به این منطقه معرفی کند، جایی که برخی از نوآورانه‌ترین مراکز خرید جهان را در خود جای داده است.

زیپ قابل بازیافت و ضد آب شرکت YKK

برندهای مطرح و قوی در شرکت های JD و GMG وجود دارد و این معامله فرصت قابل توجهی را برای JD فراهم می کند تا چند برند منحصر به فرد خود را به نمایش بگذارد. همچنین مصرف کنندگان از دسترسی انحصاری به جدیدترین سبک های برخی از بزرگترین برندهای جهان از جمله نایک، آدیداس، نیوبالنس و آندر آرمور خواهند شد.

رجیس شولتز، مدیر عامل JD Sports، گفت: “ما بسیار خرسندیم که این قرارداد تاریخی را نهایی کردیم، این اولین قرارداد فرانچایز است که JD با همکاری GMG منعقد کرده است. در طول حرفه‌ام، پتانسیل گسترده و بکر خرده‌فروشان در خاورمیانه را از نزدیک دیده‌ام، و مطمئن هستم که GMG با تخصص گسترده در خرده‌فروشی و درک محلی از مشتری یکی از بهترین شرکا برای ما در منطقه خواهد بود. 

ما همچنین می دانیم که صرف نظر از وضعیت بازار، ارتباط مستقیمی بین حضور فیزیکی قوی در خرده فروشی و محبوبیت و عشق به برند وجود دارد. شولتز توضیح داد که ما از هر فرصتی برای ایجاد مشارکت‌های جدید به عنوان راهی برای رشد بیشتر فروشگاه‌ها در بازارهای کم نفوذ، استقبال می کنیم و از پدیده رشد جهانی پوشاک ورزشی بهره خواهیم برد و در عین حال برندهای معتبر خود را به مشتریان بیشتری در سراسر جهان عرضه می‌کنیم.

روکش های کرکی با ویژگی مادون قرمز

ما در حال شروع فصل جدیدی در چشم‌انداز خرده‌فروشی ورزشی با کسب حق امتیاز برای منطقه خاورمیانه هستیم. با بهره گیری از نقاط قوت و تخصص خود، هدف ما ایجاد انقلابی در بخش خرده فروشی ورزشی، ارائه طیف متنوعی از محصولات با کیفیت بالا، خدمات استثنایی به مشتریان و تجارب خرید نوآورانه است.

محمد بیکر، معاون و مدیر عامل GMG، گفت: این اتحاد گواهی بر تعهد ما به بهبود زندگی مصرف کنندگان در منطقه است، زیرا ما سفری را آغاز می کنیم تا انتخاب های بی نظیری را برای آنها فراهم کنیم و سبک زندگی پویای آنها را بهبود ببخشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *