صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز فناوری های گیاهی شرکت Moonlight برای استفاده در صنعت نساجی
1401/03/16

فناوری های گیاهی شرکت Moonlight برای استفاده در صنعت نساجی

Plant-based technologies from Moonlight

شرکت Moonlight Technologies به تازگی 5 فناوری جدید، پایدار و مبتنی بر گیاه را عرضه کرده است. این شرکت مستقر در نیویورک، ماموریت اصلی خود را استفاده از قدرت های طبیعی برای خلق جهانی پایدارتر، ایمن تر و سالم تر از طریق خلق نوآوری های مبتنی بر گیاهان اعلام کرده و قصد دارد همچنان در این مسیر به پیش برود.

فناوری های جدید پایه گیاهی این شرکت عبارتند از: EcoArmor، InsectProof، MindfullyClean، OdorSafe و Natural Dyes. موردیکه باعث منحصر به فرد شدن هر کدام از این فناوری ها می شود این است که آنها کاملاً گیاهی و 100% طبیعی هستند؛ به علاوه همگی با فرآیندهای تولیدی کربن منفی تولید شده اند. تمامی آنها را می توان در خلال فرآیندهای تولیدی استاندارد اعمال کرد، و همگی در برابر شستشو بسیار بادوام هستند.

آلی سوتون (Allie Sutton)، مدیر عامل شرکت Moonlight Technologies می گوید: «ما از ارائه این فناوری های نوآورانه به بازار بسیار هیجان زده هستیم؛ زیرا به این صورت توانسته ایم راهکارهای جدید و نوآورانه پایداری را برای کسب و کارها ارائه دهیم. ما با عرضه این نوآوری ها ثابت کرده ایم که مشتاقانه آماده همکاری با شرکای خود در صنایع مختلف به منظور پیاده سازی این فناوری ها در برنامه های کاربردی هستیم».

تولید ژاکت آلومینیومی از کپسول های نسپرسو

فناوری های EcoArmor، InsectProof، MindfullyClean، OdorSafe و Natural Dyes در طیف وسیعی از موارد مختلف کاربرد دارند که از جمله آنها می توان به پوشاک، یونیفورم ها، منسوجات خانگی، فیلترهای هوا، کالاهای سفری، محصولات هتل، تجهیزات تناسب اندام، کالاهای الکترونیکی، مبلمان، و رنگ اشاره کرد.

EcoArmor: یکی از اولین فناوری های ضد میکروبی پایدار و 100% گیاهی مختص هوا، مواد پلاستیکی و منسوجات است که 99.9% از باکتری ‌ها، ویروس ها، کپک ها و قارچ ها را از بین می برد.

InsectProof: یک فناوری 100% گیاهی دافع حشرات و فاقد پرمترین است که برای دفع حشرات از پارچه ها، پوست و کالاهای سخت مناسب است.

MindfullyClean: یک فناوری نوآورانه در زمینه پارچه های خودتمیز شونده است که به محصولات عمل آوری شده با این روش امکان می دهد تا بدون توجه به مورد استفاده همچنان تر و تازه بمانند و به ندرت به شستشو نیاز پیدا کنند.

OdorSafe: یک فناوری طبیعی و گیاهی است که بوی بد پارچه ها را برای همیشه از بین می برد.

Natural Dyes: مجموعه ایی از رنگینه های زیست تخریب پذیر و غیرسمی هستند که با روش های پایدار برای استفاده در کالاهای سخت و منسوجات، مشتق شده اند. این رنگینه ها را می توان بر روی پارچه های طبیعی، مصنوعی و ترکیبی اعمال کرد.شرکت Moonlight Technologies در حال حاضر به دنبال تجاری سازی و طی فرآیندهای نظارتی این فناوری های جدید است. این شرکت از تیمی از دکترها، دانشمندان و کارآفرینان تشکیل شده که هدف آنها عرضه نوآوری های پایدار به جهان است. هدف این مجموعه بهبود زندگی بشر از طریق توانمند سازی انسان هاست تا علاوه بر زندگی آزادانه با بهره گیری از توانایی های ذاتی طبیعی، در حفظ محیط زیست نیز کوشا باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *