صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز روسیه به چین، هند، ایران و ترکیه برای پایداری تجارت پوشاک خود چشم دوخته است
1401/01/25

روسیه به چین، هند، ایران و ترکیه برای پایداری تجارت پوشاک خود چشم دوخته است

Russia is looking to China, India, Iran, and Turkey to stable Fashion Business

به گفته یک گروه صنعتی، روسیه به دنبال چین، هند، ایران و ترکیه است تا خلاء ناشی از خروج تجار غربی را پس از حمله به اوکراین پر کند. در مواجهه با تحریم ها، مسکو در تلاش برای یافتن تدابیری برای مبارزه با انزوای فزاینده خود است.

شورای مراکز خرید روسیه (RCSC) که نماینده توسعه دهندگان، مالکان مراکز خرید و اپراتورهای زنجیره ای خرده فروشی است، اعلام کرد که در حال مذاکره با نمایندگان چهار کشور برای شناسایی جایگزین هایی برای برندهای غربی است.

شورا RCSC اعلام کرد: “لیستی از شرکت های بین المللی که به طور موقت فعالیت خود را در روسیه به حالت تعلیق درآورده اند به آنها تحویل داده شد.” از زمانی که روسیه ماه گذشته به اوکراین حمله کرد، ده‌ها شرکت بزرگ به طور موقت فعالیت خود را متوقف کرده یا کشور را ترک کردند، از جمله Inditex، Uniqlo و John Lewis.

افزایش محدودیت ها در حال حاضر زنجیره تامین را مختل کرده و باعث ایجاد وحشت در خرید در میان برخی از روس ها شده است و انتظار می رود افزایش تورم قیمت ها را بسیار بالاتر ببرد. مسائلی که تجار روسی با آن مواجه بودند در کنفرانس RCSC با حضور بیش از 100 شرکت کننده در بازار بررسی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *