صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز ماسک چند منظوره Är با فناوری Polygiene ViralOff
1400/08/23

ماسک چند منظوره Är با فناوری Polygiene ViralOff

Är’s multi-use mask with Polygiene ViralOff

برند مطرح Är از کشور چک ماسک تایید شده FFP2 را با قابلیت استفاده مجدد و فناوری Polygiene ViralOff برای محافظت و قابلیت از بین بردن ویروس ها را عرضه کرده است. همچنین این ماسک دارای قابلیت ضد مه می باشد.

ماسک‌های FFP2 در مقایسه با ماسک‌های جراحی سطح حفاظت دو طرفه بالاتری را ارائه می‌دهند، زیرا هم جریان ورودی و هم خروجی هوا را فیلتر می‌کنند. انتظار می رود ماسک تنفسی جدید Är به دلیل داشتن گواهینامه FFP2 تقاضای زیادی داشته باشد، زیرا چندین کشور قوانین سختگیرانه ای را در مورد نوع ماسک های صورت که می توان در مکان های عمومی استفاده کرد وضع کرده اند.

اکثر ماسک‌های پزشکی مانند آنهایی که دارای گواهی FFP2 هستند، یکبار مصرف هستند و بسیاری از آن‌ها تنها پس از یک بار استفاده دور ریخته می‌شوند و نگرانی‌ها در مورد اثرات زیست محیطی استفاده از این نوع ماسک‌ها در حال افزایش است در حالی که این نوع ماسک را می توان بارها و بارها بدون دور انداختن آن پوشید.

روش Polygiene ViralOff میکروارگانیسم ها را تا بیش از 99٪ از بین می برد. این فناوری در پاسخ به تقاضای فزاینده برای محلول‌های ضد میکروبی ناشی از ویروس کرونا معرفی شد. شرکت Är در زمینه محصولات مراقبت های بهداشتی در سال 2006 و در طول نبرد با ویروس سارس تاسیس شد.

زیپ قابل بازیافت و ضد آب شرکت YKK

این ماسک تنفسی که از یک پارچه سبک و راحت و غشای نانو ساخته شده است دارای شکل آناتومیک و گیره بینی است که موجب اطمینان از تناسب کامل و محکم روی صورت و کاربرد بی عیب و نقص سیستم ضد مه آن می شود. همچنین دارای تسمه های قابل تنظیم بر روی هر دو حلقه گوش است تا به راحتی با شکل صورت منحصر به فرد هر کاربر سازگار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *