صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز عرضه پارچه Nair Melange توسط شرکت Jersey Lomellina
1400/05/31

عرضه پارچه Nair Melange توسط شرکت Jersey Lomellina

Nair Melange by Jersey Lomellina

شرکت Jersey Lomellina اخیراً پارچه Nair Melange را به بازار معرفی کرده است؛ «این پارچه برای لباس های ورزشی و پوشاک روزمره مناسب است». پارچه Nair Melange در اصل برای لباس های ورزشی و کژوال طراحی شده، نرم و راحت است و گفته می شود که در عین تناسب کامل با بدن شخص، به زیبایی روی بدن شخص می نشیند.

پارچه جدید عملکردی Jersey Lomellina از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار است؛ چرا که متشکل از چند سایه رنگ خنثی، اما پر رنگ است و به طور ویژه برای لباس های عملکردی و پوشاک ورزشی طراحی گردیده است.

برند Jersey Lomellina درباره این پارچه جدید می گوید: «پارچه Nair Melange شرکت ما برای تی شرت ها، ساپورت ها، تاپ ها و شلوارهایی که جز اقلام اصلی هر کمد لباسی محسوب می شوند، طراحی شده است. این پارچه هم به تنهایی برای تولید لباس مناسب است و هم با انواع پارچه های مات به راحتی ست می شود».

ویژگی های این پارچه به قرار زیر است:

ترکیبات: 91% PA – 9% EA
عرض: 155 سانتی متر

وزن: 200 گرم بر متر مربع شرکت Jersey Lomellina در زمینه تولید پارچه های تریکوی چرخه ای کشی تخصص دارد. این شرکت از سال 1977 مرجعی برای ناحیه برگامو (Bergamo) بوده و علاوه بر ایتالیا در سراسر جهان، با برند ایتالیایی فعالیت تولیدی دارد. این برند با دارا بودن 100 نفر پرسنل و گردش مالی سالیانه 50 میلیون یورو، بیش از 40 سال است که در عرصه تولید منسوجات فعالیت می کند. برند Jersey Lomellina در تمام طول این سال ها توانسته خود را با روندهای جدید مد وفق دهد، و همواره راهکارهای نوآورانه مختلفی را در حوزه های لباس های زیر، لباس های زیر زنانه، لباس های ورزشی و لباس های راحتی به برندها و طراحان مختلف ارائه داده؛ و همواره کیفیت ساخت ایتالیا را در بزرگترین نمایشگاه های تجاری به تصویر کشیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *