صفحه اصلی اخــبار و مـطالب روز پلتفرم داده های سایز بدن با هوش مصنوعی
مرداد ۷, ۱۳۹۹

پلتفرم داده های سایز بدن با هوش مصنوعی

AI-Powered Body Data Platform

پلتفرم داده های سایز بدن با هوش مصنوعی - تولید پوشاک, تکنولوژی نساجی, تکنولوژی تولید, آینده نساجی

۳DLOOK ، یک شرکت فناوری با محوریت طراحی های به خصوص در خرده فروشی، آخرین نوآوری های خود را در NRF 2020 ، بزرگترین نمایشگاه خرده فروشی جهان که توسط فدراسیون ملی خرده فروشی برگزار شده است ، ارائه خواهد کرد. راه حل های این شرکت مبتنی بر هوش مصنوعی ۳DLOOK در حوزه ی تناسب و اندازه ، بازاریابی شخصی ، بینش، تجزیه و تحلیل مشتری ، PLM ، تولید در راستای تقاضا و زنجیره تأمین هوشمند است.
از ۱۲ تا ۱۴ ژانویه ، ۳DLOOK فناوری نمایش و اسکن بدن را برای تجربه های خرید مبتنی بر شخصی سازی و طراحی محصول مناسب تر از جهت اندازه، به نمایش می گذارد.این فناوری اسکن از طریق موبایل، با استفاده از دو عکس از تلفن هوشمند ، اندازه گیری های دقیق مدل های سه بعدی مشتری را تولید می کند. این شرکت به طور انحصاری برای شرکت کنندگان در NRF ، مجموعه داده های بدنه جدید خود را ارائه می دهد – ابزاری نوآورانه برای جمع آوری و پردازش اطلاعات سایز وشکل بدن در بین مارک های پوشاک و مشتریان.
“۳DLOOK بسیار مهم تر از یک راه حل اندازه گیری است و بهترین اندازه را برای خرید پیشنهاد می کند. ما شاهد تأثیر عظیمی از جمع آوری داده ها هستیم و سیستم عامل جدید داده های بدن، ما را به صنعت و اثرات شگرفی که در زنجیره تأمین و انبار دارد ،سوق می دهد. مشتاقانه منتظر هستیم تا آخرین به روزرسانی های ما را برای هزاران نفر از شرکت کنندگان NRF نشان دهیم. ” – وادیم روگوفسکی ، بنیانگذار و مدیرعامل در ۳DLOOK.

درباره NRF

NRF رویدادی است که پرچمدار صنعت ملی خرده فروشی و بزرگترین انجمن تجارت خرده فروشی جهان است که میزبان بیش از ۳۸،۰۰۰ شرکت کننده ، ۱۶،۰۰۰ خرده فروش ، ۴۰۰ بلندگو و بیش از ۸۰۰ غرفه دار از ۹۹ کشور جهان است. NRF 2020 از ۱۲ تا ۱۴ ژانویه در مرکز جاویتس در شهر نیویورک برپا می شود. این رویداد یک بازار گسترده برای نوآوری در خرده فروشی خواهد بود که صنعت خرده فروشی پوشاک را در چند سال آینده دگرگون می کند. خرده فروشان می توانند به صورت رایگان در نمایشگاه شرکت کنند.

پلتفرم داده های سایز بدن با هوش مصنوعی - تولید پوشاک, تکنولوژی نساجی, تکنولوژی تولید, آینده نساجی

منبعprweb

بیشتر بدانید

می خواهید مطالب مشابه این را در ایمیل خود داشته باشید؟

جدیدترین و جذاب ترین مطالب صنعت نساجی را در ایمیل خود دریافت کنید.

نگران نباشید، ما اسپم ارسال نمی کنیم...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این مطلب را از دست ندهید

۶ برند مد ایجاد شده توسط پناهجویان

بیش از ۶۸ میلیو…